Klokočkův Mlýn

Hotel pod bájnou horou Blaník

Od otevření  jsme měli jediný cíl: nabídnout našim hostům pohodlné, cenově dostupné a po všech stránkách výjimečné ubytování.

Klokočkův Mlýn pokrývá všechny aspekty vašeho pobytu: centrální polohu, útulné postele, chutné jídlo a vynikající služby.

Klokočkův mlýn

Vaše cesta, Váš domov

Podívejte se na naše stránky, abyste se o nás dozvěděli více, a rezervujte si svůj pokoj ještě dnes!

Pozornost, kterou si zasloužíte

Naším cílem je poskytnout jednotlivým společenským akcím naprosté soukromí po celou dobu pobytu. Tuto exkluzivitu oceňují především firmy, jejichž prioritou je pro své zaměstnance, kolegy a přátele vytvořit příjemné prostředí, diskrétnost a klid pro svoji práci s domácí atmosférou, příjemným personálem a nadstandardními službami.

Možná byste na mlýně nečekali dobře vybavený bar, výčep a nebo vlastní sklepní vinárnu. A protože místní mlynář je gurmán, pracuje v kuchyni výhradně s čerstvými surovinami, které dokáže proměnit ve skutečné gastronomické zážitky.

Zkrátka když se spojí osobní přístup k hostům, nadšený kuchař a kvalitní suroviny, nemůže to dopadnout jinak než skvěle.

ubytování

Už jste zkusili usínat u otevřeného okna za klapotu mlýnského kola? Rozsáhlý areál mlýna vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou.

Události

Svatby, firemní akce a školení, vánoční večírky. Nabízíme diskrétnost, soukromí, jedinečné prostředí a servis pro vás na míru.

Wellness

Ideální způsob relaxace a odpočinku. Zde u nás najdete finskou saunu která Vaší mysli uleví a pomůže z těla odpařit škodlivé látky.

Aktivity

Nabízíme možnost hrát tenis, fotbal, volejbal, badminton, pétanque, kroket. Můžete si také zastřílet z luku, vzduchovky, nebo si zahrát paintball.

Navštivte místo radosti a odpočinku

Přijďte si k nám odpočinout, zažít originální firemní akci, večírek, nebo Váš den D. Vytvořili jsme místo, kde se budete opravdu rádi vracet.