Klokočkův Mlýn

Hotel pod bájnou horou Blaník…. Místo, kam se rádi vracíte.

Od otevření  jsme měli jediný cíl: nabídnout našim hostům pohodlné, cenově dostupné a po všech stránkách výjimečné ubytování.

Klokočkův Mlýn pokrývá všechny aspekty vašeho pobytu: centrální polohu, útulné pokoje, chutné jídlo a vynikající služby.

Klokočkův mlýn

Vaše cesta, Váš domov

Podívejte se na naše stránky, abyste se o nás dozvěděli více, a rezervujte si svůj pobyt ještě dnes!

Pozornost, kterou si zasloužíte

Naším cílem je poskytnout jednotlivým společenským akcím naprosté soukromí po celou dobu pobytu. Tuto exkluzivitu oceňují především firmy, jejichž prioritou je pro své kolegy, zaměstnance a přátele vytvořit příjemné prostředí, diskrétnost a klid ať už pro svoji práci nebo relax. Vše s domácí atmosférou, příjemným personálem a nadstandardními službami.

Čeká vás dobře vybavený bar, výčep, salonek pro pány a sklepní vinárna. A protože místní mlynář je gurmán, má dokonalého kuchaře, který vykouzlí skutečné gastronomické zážitky.

Zkrátka když se spojí osobní přístup k hostům, nadšený kuchař a kvalitní suroviny, nemůže to dopadnout jinak než skvěle.

ubytování

Už jste zkusili usínat u otevřeného okna za šepotu mlýnského kola? Rozsáhlý areál mlýna vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou „geniem loci“.

Události

Svatby, firemní akce a školení, vánoční večírky. Nabízíme diskrétnost, soukromí, jedinečné prostředí a servis pro vás na míru.

Wellness

Ideální způsob relaxace a odpočinku. Zde u nás najdete finskou saunu, která Vaší mysli uleví a pomůže z těla odpařit škodlivé látky.

Aktivity

Nabízíme možnost hrát tenis, fotbal, volejbal, nohejbal, badminton, pétanque, kroket. Můžete si také zastřílet z luku, vzduchovky, nebo si zahrát paintball. A nebo cokoli, co vás napadne.

Navštivte místo radosti a odpočinku

Přijďte si k nám odpočinout, zažít originální firemní akci, večírek, nebo Váš den D. Vytvořili jsme místo, kam se budete vždy rádi vracet.